piątek, 24 lutego 2017

Inspiracje: 4 Design Days

W dniach od 16 do 19 lutego 2017 roku w Katowicach miała miejsce 2 edycja 4 Design Days. Podczas tych dni architekci, projektanci, producenci i firmy z branży architektury, architektury wnętrz i design mieli okazję się spotkać, poznać się, wymienić opinie na temat branży. 4 Design Days to nie tylko targi i prezentacja nowinek pojawiających się na rynku architektury wnętrz, to również wydarzenia takie jak wystawy, konkursy, warsztaty, dyskusje i prelekcje. 4 Design Days odbywają się w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, które zachwyca swoją architekturą, niebanalną bryłą i ciekawymi materiałami wykończeniowymi. Poniżej przedstawiam Wam kilka zdjęć z 4 Design Days, w których brałam udział. Szczególnie zachwyciły mnie ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o oświetlenie, aranżację kuchni i łazienki. Ponadto znalazłam kilka „perełek” z zakresu wyposażenia wnętrz takich jak płytki, meble, czy elementy dekoracyjne.


Więcej o 4 Design Days znajdziecie tutaj.

8 komentarzy:

 1. Takie spotkania są bardzo efektywne i twórcze. Warto brać w nich udział, ponieważ kreatywność, innowacja, twórcze myślenie są motorami napędowymi nowych idei we wszystkich dziedzinach, nie tylko w architekturze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, to miejsce z masą inspiracji.

   Usuń
 2. Cieszę sie że cała Polska ma ochotę na design na poznawanie trendów i wnętrz i że powstaje alternatywa dla Home Decor w Poznaniu i inne targi w centralnej Polsce ! Tak trzymać !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na takich targach każdy znajdzie coś dla siebie :)

   Usuń
 3. Tego typu meetingu to kapitalna sprawa. Można podpatrzeć, poznać firmy. Super. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie! I nawiązać kilka nowych kontaktów :)

   Usuń
 4. Bardzo lubię takie wydarzenia i często biorę udział u siebie w Łodzi w Łódź Design Festival. Mnóstwo inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to okazja do poznania trendów i znalezienia ciekawych inspiracji.

   Usuń