czwartek, 16 października 2014

Trendy: Jesień w salonie    Jesień może kojarzyć się z odchodzącym latem, co raz chłodniejszymi dniami, deszczem i mgłą. Jednak, z drugiej strony może przynosić ostatnie piękne, słoneczne dni, wspaniałe barwy otaczającej nasz przyrody, które również możemy zastosować w naszych wnętrzach. Dzięki temu staną się przytulne oraz sprawią, że wieczory spędzone przy kubku herbaty, książce, czy dobrym filmie będą jeszcze przyjemniejsze.


Zapraszając jesień do naszego salonu warto zastosować typowo jesienne kolory, czyli barwy ziemi (brąz, szarości, zielenie) oraz bardziej intensywnych odcienie (żółcie, odcienie pomarańczowego i czerwieni). Ponadto nasz salon można uzupełnić o jesienne dodatki jak: ciepłe koce, poduszki, duże kubki na herbatę, świeczki i świeczniki. Ciekawym elementem ozdobnym są dodatki nawiązujące do natury, z motywami zwierzęcymi i roślinnymi. Niektóre dekoracje możemy wykonać sami np. wieńce, bukiety z suchych liści, jarzębiny lub wrzosu.


Jesień w cale nie musi być szara i ponura. Wprowadzając ciepłe, jesienne barwy do naszego salonu stworzymy w nim przytulne miejsce do spędzenia wolnego czasu.

Z czym najbardziej kojarzy Wam się jesień we wnętrzach?www.budnet.plwww.budnet.pl

www.czasnawnetrze.pl

www.kuferdekoracji.pl

www.pinterest.com

www.brendahome.com

www.brendahome.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz