środa, 24 czerwca 2015

Materiał: Stal we wnętrzach     Stal nierdzewna zastosowana we wnętrzach najczęściej kojarzy nam się z loftami i stylem industrialnym. Pofabryczne przestrzenie, w których elementy konstrukcyjne wykonane ze stali są widoczne, stają się równocześnie akcentami dekoracyjnymi i doskonale prezentują się w takich wnętrzach. Mimo tego stal nierdzewna bardzo dobrze sprawdza się we wnętrzach, które niekoniecznie są loftami lub pofabrycznymi mieszkaniami. Możemy z powodzeniem wykorzystać ją w we wszystkich rodzajach pomieszczeń:


- w kuchni możemy zastosować stalowe blaty, nogi stołów, wprowadzić do wnętrza sprzęt wykonany ze stali jak lodówka czy okap.

- w salonie, sypialni, czy przedpokoju stal może zostać użyta, jako element dekoracyjny np. w postaci żyrandoli, szafek nocnych, lamp, półek, wieszaków.

- w łazience stal świetnie sprawdza się w postaci mozaiki, armatury łazienkowej oraz dodatków.


www.homedecor0.blogspot.com


www.showmedesign.net

www.jasondeweyphoto.com

www.pinterest.com

www.home-designing.com

www.archiexpo.com

www.ghoofie.com

www.uniformdesign.us

www.podobasie.net

www.srinteriors.wordpress.com

www.stopactingcrazyorillhavetokissyou.blogspot.com

www.rilane.com

www.fafny.com

www.nismoz.com

www.artisanti.com
Stal nierdzewna jest łatwa w utrzymaniu czystości i bardzo dobrze prezentuje się w towarzystwie innych materiałów wykończenia wnętrz jak szkło, płytki ceramiczne, czy gres. Elementy stalowe są trwałe. Warto zastanowić się nad zastosowaniem we wnętrzach stalowych schodów, barierek czy regałów. Stalowe elementy mogą sprawić, że wnętrze będzie wydawać się chłodne i sterylne. To wrażenie można przełamać poprzez zastosowanie drewna i ceramiki w ciepłym kolorze.Jak wam się podoba stal we wnętrzach?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz