piątek, 19 lutego 2016

Trendy: Wnętrzarskie trendy 2016     Trendy wnętrzarskie na 2016 rok oferują nam bardzo wiele i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rok 2016 w świecie wnętrz i designu to głównie szlachetne materiały, funkcjonalność i elegancja. Do najmodniejszych trendów tego roku możemy zaliczyć:


- dodatki we wnętrzach wykonane z marmuru, w kolorze złota lub miedzi: We wnętrzach będą królować marmurowe deski do krojenia, osłonki na doniczki, czy złote klosze i mozaiki.


- powrót stylu z lat 80 w nowoczesnym wydaniu: Pastele znów będą w modzie jednak w połączeniu z szarościami. Ponadto bardzo modne będą zgeometryzowane dodatki i wyposażenie takie jak lampy, sofy, stoliki. Geometria to również wzorzyste tkaniny, tapety, które będą gościć we wszystkich rodzajach wnętrz. Naszą uwagę zwrócą również czarno-białe grafiki oraz meble w stylu vintage.


- drewno: Najmodniejsze będzie to stare, pełne słojów, jak i sztucznie postarzane. Drewno będzie gościć we wnętrzach, jako element dekoracyjny, dodatek, lub jako wykończenie większych powierzchni (podłoga, ściany).


- wszechobecna geometria: Geometryczne tapety, grafiki, elementy dekoracyjne – to coś, co zostanie we wnętrzach na dłużej. Ponadto modne będą płytki, panele o geometrycznych kształtach.


- ogród, jako część domu: We wnętrzach zagości, co raz więcej zieleni, natomiast ogrody, tarasy i balkony będą miały w sobie coś z aranżacji salonu.

www.adorable-home.com


www.missrenaissance.com

www.notey.com

www.decoist.com

www.interiorzine.com

www.interiorsbystudiom.com


Jak Wam się podobają wnętrzarskie trendy na rok 2016? Mnie urzekły wzorzyste dodatki oraz geometryczne płytki, ale chyba zatarcie granicy między wnętrzami naszych domów a otoczeniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz