piątek, 15 kwietnia 2016

Wnętrza: Biały apartament


     Biuro projektowe FORM ArchitecturalBureau wykonało piękną aranżację wnętrza apartamentu znajdującego się w Kijowie na Ukrainie. Wnętrze apartamentu jest praktycznie całe białe. Dominują w nim naturalne tkaniny, przyjemne w dotyku tekstury i ekologiczne materiały, dzięki którym białe wnętrze jest przytulne i ciepłe. 


 
Strefa wypoczynkowa oddzielona jest od pozostałej części wnętrza za pomocą podestów, które sprawiają, że kanapy i poduszki zagłębiają się w podłogę. W salonie znajdziemy minimalistyczny kominek, a obok niego drewno kominkowe umieszczone we wnęce, które tworzy swego rodzaju ozdobę ściany. Warto zwrócić uwagę na wykończenie ściany, na której znajduje się telewizor, oraz proste oświetlenie, które doskonale pasuje do wnętrza.
Tuż obok salonu znajduje się kuchnia, w której również dominuje biel, jednak jest ona przełamana dębowym blatem oraz czarną ścianą. W kuchni na tle bieli pięknie został wyeksponowany marmur oraz niebanalne oświetlenie.

Na piętrze znajduje się sypialnia, pokój dziecięcy oraz łazienka. Podobnie jak w salonie i kuchni tutaj również znajdziemy naturalne materiały, które tworzą przytulne wnętrza. Co ciekawe, na piętrze znajduje się również odrębne miejsce do picia herbaty wyposażone w dyskretne oświetlenie i spore poduszki.
Jak Wam się podoba takie białe wnętrze? Więcej zdjęć znajdziecie na tej stronie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz