piątek, 26 sierpnia 2016

Kolor i deseń: Marokańska koniczynka


www.pinterest.com     Wzór marokańskiej koniczyny obecnie jest bardzo modny. Dzięki temu, że występuje w różnych kolorach, grubościach i na różnych powierzchniach możemy zastosować go we wnętrzach urządzonych praktycznie w każdym stylu. Marokańską koniczynę możemy wprowadzić w formie dodatku, jak i dominującego wzoru we wnętrzu.
 

Oto kilka przykładów, w jaki sposób uzupełnić wnętrze o wzór marokańskiej koniczyny:

Dodatki – zmiana dodatków to chyba najszybszy i najprostszy sposób na metamorfozę wnętrza. Jeśli podoba nam się wzór marokańskiej koniczyny, ale obawiamy się zastosowania go na większej powierzchni, zdecydujmy się na dodatki z tym wzorem. Poduszki, zasłony, dywany, pledy… to tylko kilka możliwości, spośród których możemy wybierać. Ponadto marokańska koniczyna występuje w różnych kolorach (szarości, beże, brązy, granaty, błękity), dzięki czemu dodatki posiadające ten wzór łatwo dopasujemy do naszego wnętrza.

www.moorio.com

www.koehlerhomedecor.com

www.walmart.com

www.chairrevival.com.au


Powyższe poduszki możecie kupić tutaj. 


lampa 1 
lampa 2 
lampa 3 
lampa 4 

Szablony i tapety – osoby bardziej odważne lub te, którym wzór marokańskiej koniczyny szczególnie się podoba i nie wystarczą im dodatki z tym deseniem, mogą zdecydować się na pokrycie nim większych powierzchni. Dzięki tapetom i szablonom sami możemy nanieść wzór marokańskiej koniczyny na ściany, czy meble. 

www.kathykuohome.com


Płytki, kafelki – wiele firm oferuje obecnie płytki o różnych kształtach. Wśród tego asortymentu znajdziemy z pewnością kafelki przypominające kształtem wzór marokańskiej koniczyny. Myślę, że wspaniale będzie się ona prezentować, jako wykończenie ściany nad blatem w kuchni, dekor w łazience, czy płytki podłogowe na podłodze w przedpokoju.

Meble – prócz drobnych dodatków zawierających wzór marokańskiej koniczyny takich jak poduszki, czy dywany, możemy zdecydować się na meble wykończone tym wzorem. Komody, lampy, drzwi, czy lustra ze wzorem marokańskiej koniczyny nadadzą wnętrzu orientalnego charakteru. Możemy wybierać spośród mebli wykończonych w połysku lub macie. Złote lub srebrne meble z marokańską koniczyną wprowadzą do wnętrza elegancki styl, natomiast te kremowe, białe i matowe urozmaicą wnętrze.

www.pinterest.com

www.photos.hgtv.com

www.freshome.com


Jak Wam się podoba wzór marokańskiej koniczyny pojawiający się we wnętrzach?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz