wtorek, 11 października 2016

Trendy: Płytki imitujące tkaninę


www.ceramicasantagostino.it     Ciekawym trendem ostatnich miesięcy są płytki imitujące różnego rodzaju tkaniny.  Dzięki doskonałemu odwzorowaniu struktury lnu, jedwabiu, czy wełny efekt jest bardzo autentyczny. Płytki imitujące tkaniny mają zróżnicowaną powierzchnię w zależności od splotu materiału, do jakiego nawiązują. Mają również różne kolory. Występują w formie kilku zbliżonych do siebie odcieni lub łączą zróżnicowane barwy i wzory. 

Płytki imitujące tkaniny są odporne i łatwe w utrzymaniu czystości. Z powodzeniem możemy zastosować je w salonach, sypialniach, łazienkach i kuchniach. Ułożone na podłodze pozwalają na uzyskanie struktury przypominającej wykładzinę lub dywan.

Dzięki użyciu zróżnicowanych kolorów i faktur wnętrza, w których zastosowano płytki imitujące tkaniny, są przytulne i eleganckie. 


Poniżej znajdziecie kilka inspiracji z zastosowaniem tych płytek.

www.ceramicasantagostino.it

www.homify.de

www.ceramicasantagostino.it

www.ceramicasantagostino.it

www.ceramicasantagostino.it

2 komentarze:

  1. oo wow wygląda to świetnie, podoba mi się to w jakim kierunku idą producenci płytek, imitacja drewna, teraz tkanin czy wiesz gdzie i czy w ogóle można kupić je w Polsce? jedna ściana w <a href="http://dom-bud.pl/mieszkanie/>mieszkaniu</a> w takich płytka by wystarczyła, nie ma co kłaść ich na podłogę i ściany

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się, że efekt jest ciekawy. W Oświęcimiu i Katowicach sprzedawane są w showroom Intercasa. Natomiast nie wiem czy są dostępne w innych salonach.

      Usuń